Політологічний клуб             

Політика схожа на казковий сфінкс: вона поглинає всіх, хто не може вгадати її загадок ...

(А. Рівароль)

 

Політологічний  дискусійний клуб  об’єднує студентів та аспірантів, які цікавляться політикою, небайдужі до процесів, що відбуваються в українському суспільстві та світі взагалі, мають свою власну точку зору на актуальні події політичного життя України і готові поділитись своїми думками. Політологічний клуб створений для поліпшення інформованості студентського молоді у політичній сфері: для цього в рамках засідань клубу організовуються зустрічі з представниками українського політичного істеблішменту, діячами науки.

Результатом діяльності є не тільки дискусії з актуальних питань, хоча спілкування з цікавими особистостями і приносить задоволення, розмовами справа не закінчується. Передусім, кожен учасник засідання політологічного клубу має змогу надрукувати своє бачення подій, враження від обговорень у вигляді статті, есе або будь-якій іншій формі у журналі НТСА “Сократ” та на веб-сайті НТСА філософського факультету. По-друге, свої міркування учасник дискусій може донести до гостей, які, можливо, і не вплинуть на перебіг подій в Україні, але будуть прийняті до розгляду можновладцями, стануть певним виразом думок молодих, до яких варто було б прислухатись !

Політологічний клуб філософського факультету відкритий для всіх. Участь у засіданнях  не обмежена виключно студентами і суто представниками університету імені Тараса Шевченка. Хоча формат засідань і офіційно – діловий, принципи толерантності і поваги до думки кожного дозволяють переходити усталені стереотипи і дбати про інтереси молодих у першу чергу, так як молодь -  це майбутнє незалежної України.

Клуб не має фіксованого членства, мабуть, на цьому етапі його і не потребує, тому Вам, безвідносно до вашої спеціальності, вікового або будь-якого іншого статусу відкриті двері наших засідань. Про час і місце зустрічей можна дізнатись за об’явами, газетами, Інтернетом, почути від друзів, знайомих тощо.

Якщо набридло мовчати – треба говорити, якщо бракує слів – слухайте, якщо ж усе набридло і уривається терпець – необхідно не боятись і сказати, - можливо, ваші думки дійсно слушні, то чому б не поділитись ними?..

Чекаємо ваших  пропозиції щодо майбутніх тем засідань Політологічного дискусійного клубу за такою адресою:  ntsaphil@ukr.net